Drungradan

Witaj przybyszu do Drungrandan! Podejdź do "Rejestracja", żeby do nas dołączyć!


#1 2009-07-03 13:58:25

Kaskodiona

Przywódca Krainy

6173758
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 21
Punktów :   
Monety Drapsa: 6000

Nic nam się nie udaje! Przeczytaj to!

Nie mogę uwierzyć że mnie tak porzuciliście żołnierze! Nie chcecie mieć swojego przywódcy, zniszczenie krainy!
Zawiedliście mnie! Uwierzyłam w was! Za nudno wam? Precz z stąd! Idźcie sobie! A nie, leżycie i nic nie robicie.
Mieliście rozgłosić nasze armie! Nie mamy żołnierzy! Nie ma zabawy w kota i myszkę! A w żyłach płynie krew walki! Nie poddawajcie się jeszcze, nie macie żadnej kary. Tylko was ostrzegam! Lepiej nie igrajcie z moim zdenerwowaniem! Już trochę zaczynam się złościć! Wielka siostra Neptuna sprowadzi powódź, deszcz i koronacje
ofiary! Mój brat Neptun chętnie by mi pomógł! Proszę, zwołajcie żołnierzy, zwiadowców, szpiegów, strażników i przywódców! Wielkie koronacje już rozpoczęte! Można się u mnie zgłaszać na Numer Intra (GG) : 6173758 albo na Rozmowy Prywatne (Prywatne Wiadomości) możemy chętnie zrobić zebranie! (Konferencje na GG) A oto lista żołnierzy, którzy się przyłączyli.

- Stuart - Sprawy światu, czasami Przywódca, czasami Strażnik. - Królestwo: Nie wybrano.  Impron (zwierzak): Nie wybrano.

- Satings - Normalny żołnierz. - Królestwo: nie wybrano.  Impron: nie wybrano.


Pozdrawiam, Kaskodiona,
Siostra Neptuna, Króla Wody.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wisla-prokocim.pun.pl www.elektrotechnika-ss.pun.pl www.wsowl2008.pun.pl www.roleplaycity.pun.pl www.naruto-polskieforum.pun.pl